atletikaPřidat do mých lig
1. Macudaová 2:21:51, 2. Satóová 2:24:32, 3. Macušitaová (všechny Jap.) 2:26:26.
biatlonPřidat do mých lig
Smíšená štafeta (4x6 km): 1. Norsko (Eckhoffová, Röiselandová, T. Bö, J. T. Bö) 1:01:24,1 (0 tr. okruhů + 4 dobíjení), 2. Itálie (Vittozziová, Wiererová, Windisch, Hofer) -1:08,7 (0+10), 3. Švédsko (E. Öbergová, Magnussonová, Nelin, Ponsiluoma) -1:22,7 (0+10), 4. Francie -1:42,3 (1+9), 5. Ukrajina -2:16,5 (1+10), 6. USA -2:26,4 (0+7), ...11. ČR (Jislová, Davidová, Karlík, Krčmář) -4:10,3 (1+17).
Štafeta smíšených dvojic: 1. Perssonová, Samuelsson (Švéd.) 37:41,4 (0+7), 2. Tandrevoldová, Laegreid (Nor.) -1,5 (0+6), 3. Dunkleeová, Doherty (USA) -26,1 (0+7), 4. Hauserová, Eder (Rak.) -40,8 (0+9), 5. Kuklinová, Jelisejev (Rus.) -1:10,8 (0+7), 6. Simonová, Guigonnat (Fr.) -1:19,3 (2+14), ...17. Charvátová, Moravec (ČR) -3:45,5 (7+11).
lyžováníPřidat do mých lig
Big Air - kvalifikace
Stíhací závody volně
Muži (50 km): 1. Krüger 2:10:41, 2. Holund (oba Nor.) -1,2, 3. Burman (Švéd.) -3,0, 4. Klaebo -13,0, 5. Golberg (oba Nor.) -14,7, 6. Bolšunov (Rus.) -17,7, 7. Nyenget -19,1, 8. Valnes (oba Nor.) -21,5, 9. Cologna (Švýc.) -24,9, 10. Svensson (Švéd.) -33,1, ...21. Novák -1:30,7, 66. Fellner (oba ČR) -12:49,7.
Konečné pořadí distančních závodů (po 15): 1. Bolšunov 921 b., 2. Jakimuškin (Rus.) 509, 3. Krüger 357, ...54. Novák 43.
Konečné pořadí SP (po 26 závodech): 1. Bolšunov 1765, 2. Jakimuškin 800, 3. Klaebo 663, 4. Pellegrino (It.) 614, 5. Malcev (Rus.) 604, 6. Manificat (Fr.) 597, ...34. Novák 184, 80. Šeller 36, 117. Pechoušek 10, 120. Černý 10, 124. Kalivoda 8, 136. Fellner 5, 137. Knop (všichni ČR) 5.
Ženy (30 km):
1. H. Wengová (Nor.) 1:28:11,6, 2. Anderssonová (Švéd.) -4,5, 3. Stupaková (Rus.) -33,7, 4. Digginsová (USA) -37,3, 5. Fossesholmová (Nor.) -1:40,8, 6. Sorinová (Rus.) -1:43,5, 7. Finková (Něm.) -1:45,7, 8. L. U. Wengová -1:46,5, 9. T. U. Wengová (obě Nor.) -1:46,9, 10. Fähndrichová (Švýc.) -1:47,4, ...16. Razýmová -2:04,4, 26. Nováková -4:18,1, 48. Janatová (všechny ČR) -7:17,9.
Konečné pořadí distančních závodů (po 15):
1. Digginsová 653, 2. Anderssonová 640, 3. Stupaková 619, ...15. Razýmová 244, 65. Janatová 10, 69. Nováková 9.
Konečné pořadí SP (po 26 závodech):
1. Digginsová 1347, 2. Stupaková 1079, 3. Anderssonová 1011, 4. Brennanová (USA) 919, 5. Sorinová 851, 6. Něprjajevová (Rus.) 733, ...19. Razýmová 381, 41. Janatová 116, 48. Beranová 87, 72. Hynčicová 29, 85. Nováková 17.
Muži - slalom: 1. Noël 1:47,51 (49,30+58,21), 2. Muffat-Jeandet (oba Fr.) -0,62 (49,91+58,22), 3. Zenhäusern -0,71 (49,86+58,36), 4. Meillard (oba Švýc.) -0,90 (50,27+58,14), 5. Kristoffersen (Nor.) -1,02 (49,79+58,74), 6. Feller -1,18 (50,77+57,92), 7. Schwarz (oba Rak.) -1,69 (50,06+59,14), 8. Vinatzer (It.) -1,81 (50,76+58,56), 9. Gstrein (Rak.) -1,87 (51,31+58,07), 10. Foss-Solevaag (Nor.) -2,10 (51,33+58,28), ...v 1. kole 34. Krýzl (ČR) -4,62.
Průběžné pořadí slalomu (po 10 z 11 závodů): 1. Schwarz 625, 2. Zenhäusern 503, 3. Noël 473, 4. Foss-Solevaag 431, 5. Feller 388, 6. Kristoffersen 384.
Průběžné pořadí SP (po 33 z 37 závodů): 1. Pinturault (Fr.) 1100, 2. Odermatt (Švýc.) 1069, 3. Meillard 760, 4. Schwarz 754, 5. Mayer 700, 6. Kriechmayr (oba Rak.) 675.
basketbalPřidat do mých lig
volejbalPřidat do mých lig
házenáPřidat do mých lig
florbalPřidat do mých lig
cyklistikaPřidat do mých lig
8. etapa (92,7 km):
1. Cort (Dán./EF Education-Nippo) 2:16:58, 2. Laporte (Fr./Cofidis), 3. Latour (Fr./Total Direct Energie), 4. Teuns (Belg./Bahrain Victorious), 5. Barguil (Fr./Arkéa-Samsic), 6. Van Baarle (Niz./Ineos Grenadiers) všichni stejný čas.
Konečné pořadí: 1. Schachmann (Něm./Bora-hansgrohe) 28:49:51, 2. Vlasov (Rus./Astana-Premier Tech) -19, 3. I. Izagirre (Šp./Astana-Premier Tech) -23, 4. Hamilton (Austr./BikeExchange) -41, 5. Benoot (Belg./DSM) -42, 6. G. Martin (Fr./Cofidis) -1:14.
5. etapa (205 km): 1. M. Van der Poel (Niz./Alpecin-Fenix) 4:48:17, 2. Pogačar (Slovin./SAE Team Emirates) -10, 3. Van Aert (Belg./Jumbo-Visma) -49, 4. Felline (It./Astana-Premier Tech) -1:26, 5. Bernal (Kol./Ineos Grenadiers), 6. Formolo (It./SAE Team Emirates) oba -2:07, ...65. Vakoč (ČR/Alpecin-Fenix) -13:49, 67. Štybar (ČR/Deceuninck-Quick Step) -13:53, 138. Kreuziger (ČR/Gazprom-RusVelo) -27:53.
Průběžné pořadí: 1. Pogačar 22:41:41, 2. Van Aert -1:15, 3. Landa (Šp./Bahrain Victorious) -3:00, 4. Bernal -3:30, 5. Fabbro (It./Bora-hansgrohe) -3:54, 6. Wellens (Belg./Lotto Soudal) -4:30, ...50. Štybar -30:28, 74. Vakoč -42:34, 75. Kreuziger -42:53.
futsalPřidat do mých lig
1. Rozner (Fr.) 276 (69+72+68+67), 2. Bhullar (Indie) 277 (67+73+68+69), Fichardt (JAR) 277 (68+68+70+71), Migliozzi (It.) 277 (71+67+74+65), 5. Donaldson (Wales) 279 (68+68+73+70), McEvoy (Angl.) 279 (65+73+73+68).
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži - 1. kolo:
Jančařík (ČR) - Mutua (Keňa) 4:0 (4, 3, 7, 1)
2. kolo:
Jančařík - Gerassimenko (Kaz.) 4:2 (6, 3, -5, 5, -9, 7)
Chanin (Běl.) - Širuček (ČR) 4:0 (10, 8, 9, 4)
Ženy - 1. kolo:
Matelová (ČR) - Magdijevová (Uzb.) 4:0 (2, 8, 7, 7), Adámková - Faramarzíová (Katar) 4:0 (4, 4, 1, 4).
Čtvrtfinále:
Pavadeová (Fr.) - Matelová 4:3 (10, -7, -7, -7, 3, 9, 8)
Noskovová (Rus.) - Adámková 4:1 (11, 8, -8, 9, 7)